O NOVY

Novy ma bogatą historię, a dzięki ponad 110-letniemu doświadczeniu jest czołowym specjalistą w dziedzinie okapów kuchennych, oferującym również wysokiej jakości płyty indukcyjne i okapy blatowe. Rzemiosło i innowacyjność to dwie siły napędowe Novy. Od samego początku jako firma stawialiśmy sobie najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu użytkowania, zrównoważonego rozwoju i ciszy. Rewolucyjna ekstrakcja obwodowa w połączeniu ze zoptymalizowaną izolacją akustyczną zapewnia bardzo wydajne, a jednocześnie bardzo ciche pochłanianie zapachów. Dzisiaj Novy jest wiodącą europejską marką w dziedzinie wentylacji kuchni, która stworzyła gamę produktów oferujących rozwiązania dla każdego rodzaju kuchni.

1821-novypanorama-downdraft-ambient-lifestyle-deinze-4

Jesteśmy dumni z tego, że okapy kuchenne Novy są projektowane i produkowane w Kuurne we Flandrii Zachodniej, a firma jest liderem w swojej branży na rynku belgijskim, zatrudniając około 250 osób.

Nasze produkty znane są z niezwykłej jakości, kunsztu wykonania i innowacyjności. Naszym celem jest dostępność marki na całym świecie, dlatego Novy posiada filie we Francji, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Szwajcarii a współpracuje również z dystrybutorami w Austrii, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Izraelu i Skandynawii. W planach mamy dalszy rozwój i ekspansję na nowe kraje…

kaart_europa_2021_large