Recyrkulacja to nasza specjalność!

novypolska.pl

Okap pracujący w recyrkulacji dostarcza prawdziwej przyjemności gotowania.

Dzięki okapowi recyrkulacyjnemu, możesz czerpać radość z gotowania nie martwiąc się o irytujące zapachy. Unikalna technologia Pure zastępuje złożone orurowanie okapu, a w zamian oferuje czyste powietrze. Decydując się na okap z recyrkulacją nie musisz iść na kompromis w kwestii wzornictwa, designu, komfortu czy wydajności. Wręcz przeciwnie, okap z recyrkulacją wniesie do Twojej kuchni wyraźnie odczuwalny spokój. 

dampkap-zonder-afvoer2

Czysty design

Technologia Pure może być używana z każdym okapem Novy, co daje pełną dowolność w zaprojektowaniu przestrzeni kuchennej według swojego gustu.  

Czysty komfort

Okap z recyrkulacją eliminuje charakterystyczne zapachy, towarzyszące gotowaniu tworząc przyjazną atmosferę.

Czysta wydajność

Okap z recyrkulacją jest niezwykle energooszczędny. W pełni odzyskuje ciepło, czego odzwierciedlenie znajdziesz na pewno, patrząc na rachunek za prąd.

novypolska.pl

Sekretem działania Twojego okapu jest wyjątkowy filtr węglowy.

Nieustannie pracujemy nad innowacyjnością naszych produktów, dlatego właśnie niedawno ulepszyliśmy technologię odzyskiwania ciepła Pure. Najnowszy filtr węglowy Pure swoje właściwości zawdzięcza aktywnym włóknom węglowym o labiryntowej strukturze. To właśnie odpowiednia struktura sprawia, że filtr w okapie kuchennym efektywnie pochłania wszystkie zapachy. Czy wiedziałeś, że okap może neutralizować pomiędzy 95% a 100% najsilniejszych zapachów?

Dzięki specjalnej powłoce filtr Pure będzie Ci służyć przez aż 900 godzin gotowania. To oznacza, że trzeba go wymieniać pomiędzy trzecim a piątym rokiem użytkowania, co stanowi naprawdę świetny wynik.

novy-recirculatiefilter2-800x593a

Pobierz katalog

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, zajrzyj do naszego katalogu po więcej informacji. Możesz pobrać go w linku poniżej.

Jak działa recyrkulacja Novy Pure 3.0?